Volume & Thickness Shampoo 400ml

Cmimi 600 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Himalaya Protein Shampoo – Volume & Thickness 400ml, pasuruar me vajin e çmueshëm të Arrës së Kokosit jep volum flokut, e bën të duket flokun më të trashë dhe të fryrë.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Himalaya Protein Shampoo – Volume & Thickness 400ml, pasuruar me vajin e çmueshëm të Arrës së Kokosit jep volum flokut, e bën të duket flokun më të trashë dhe të fryrë. Gama e shampove Himalaya përmban Proteina Natyrale të Sojës dhe Grurit që shfaqin 5 efekte kryesore:

Forcon flokun
Redukton rënien e flokut
Redukton dëmtimin e tij
Ushqen flokun
Zbut flokun
Indikimet: Flok i imët, i dobët

Përdorimi: Masazho me kujdes në flokë të lagur dhe skalp. Shplaje me ujë të bollshëm. Përsërite nëse është e nevojshme.

Produkte të tjera