Bioscalin – TricoAGE 45+ Shampo forcuese anti-aging

Cmimi 1248 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

TricoAGE 45+ Anti-aging Shampoo: kundër dobësimit të flokëve të femrave
Flokët e butë dhe me shkëlqim e rrisin bukurinë, flokët jane pjesë e identitetit të femrës dhe kujdesi për to është i rëndësishëm për elegancën dhe feminitetin.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

TricoAGE 45+ Anti-aging Shampoo: kundër dobësimit të flokëve të femrave

Flokët e butë dhe me shkëlqim e rrisin bukurinë, flokët jane pjesë e identitetit të femrës dhe kujdesi për to është i rëndësishëm për elegancën dhe feminitetin. Me kalimin e viteve, sidoqoftë, flokët e humbin formën origjinale: shkëlqimi zbehet, fibrat thahen dhe dobësimi i flokëve është më evident.

Bioscalin ® TricoAGE 45+ Anti-aging shampo është një shampo forcuese e indikuar specifikisht në rastet e hollimit të flokëve tek femrat. Në menopauzë dhe në periudhën pas, ndryshimet hormonale mund të ndikojnë në mirëqënien e flokëve, që gradualisht humbin densitetin, fortësinë dhe shkëlqimin.

Duke mbështetur veprimin ushqyes të suplementit dhe ampula kundër rënies së të njejtës linjë, Bioscalin Anti- Aging Shampoo Shampoo TricoAGE 45+ pastron butësisht lëkurën dhe flokët pa prishur filmin hidrolipidik dhe duke dhënë një veprim rivitalizues në fibrën e flokut. Tekstura e pasur dhe kremoze rivendos butesinë dhe fortësinë tek flokët.

Formula e saj përmban:

BioEquolo ® – kombinim me origjinë bimore i ekstrakteve të përzgjedhura të Ajuga Reptans dhe sojës së fermentuar, që ndihmojnë të veprojnë kundër dobësimit të flokëve e shkaktuar nga avancimi i moshës.
Biogenina ® – përbërës aktiv që forcon dhe ushqen fibrën e flokut.
ColorCare – kompleks i përbërë nga një përbërës aktiv me veti antioksidante, që mbron fibrën nga radikalet e lira, dhe Ceramide specifike, që veshin fibren, për të mbrojtur flokun, i jep shkëlqim dhe zgjat kohëzgjatjen e ngjyrës.
E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për disa minuta dhe shplajeni.

Produkte të tjera