Vichy – Capital Soleil Dry Touch Face Fluid (SPF 50+)

Cmimi 2320 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Capital Soleil Mattifying Face Dry Touch SPF 50 ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dëmshme të diellit dhe rrezeve UV të tij. Ka një përfundim të butë, mat dhe është rezistent ndaj ujit. Formulimi përfshin një sistem filtri me spektër të gjerë dhe fotostabile me bazë UVA-UVB Mexoryl. Mbron ADN, mbron kundër djegieve, parregullsive të pigmentit dhe plakjen e parakohshme të lëkurës.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vichy – Capital Soleil Dry Touch Face Fluid (SPF 50+)

Capital Soleil Mattifying Face Dry Touch SPF 50 ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dëmshme të diellit dhe rrezeve UV të tij. Ka një përfundim të butë, mat dhe është rezistent ndaj ujit. Formulimi përfshin një sistem filtri me spektër të gjerë dhe fotostabile me bazë UVA-UVB Mexoryl. Mbron ADN, mbron kundër djegieve, parregullsive të pigmentit dhe plakjen e parakohshme të lëkurës.

I përshtatshëm për lëkurë mikse
Pa shkëlqim, përfundim mat dhe rezistent ndaj ujit
Pasuruar me ujë termal mineralizues të Vichy
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Hipoalergjik
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni para ekspozimit ne diell. Riaplikojeni disa here gjate dites.

Produkte të tjera