Refreshing Fruit Mask 75g

Cmimi 550 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

-Pastron poret e bllokuara, tendos lëkurën & rikthen elasticitetin e saj natyral.

– Largon pikat e zeza, përmirëson teksturën e lëkurës & ndihmon në minimizimin e rrudhave.

*Refreshing Fruit Mask shitet me vlerën 0.99 euro vetëm me blerjen e Hydrating Face Wash (Aloe-Kanellë-Rozmarinë-Lavanda)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Refreshing Fruit Mask 75g është maskë rifreskante që pastron poret e bllokuara, heq mbetjet e ngulitura thellë, tendos lëkurën & rikthen elasticitetin e saj natyral. Ndihmon kontrollin e njollave dhe pikave të zeza, përmirëson teksturën e lëkurës & ndihmon në minimizimin e rrudhave. Molla, një burim i pasur i AHAs natyrale, ushqen dhe përmirëson shkëlqimin natyral të lëkurës. Kastraveci shfaq efektin rifreskant në lëkurë. Papaya ndihmon në heqjen e piklave dhe i fal butësi lëkurës. Balta minerale zbut lëkurën dhe përmirëson mikroqarkullimin, duke e lënë lëkurën të plotë & rinore.

Ingredientët:

Molla
Kastraveci
Fiku
Argjila
Papaya.

Përdorimi:

Apliko në mbrëmje mbi fytyrë & qafë të pastër duke shmangur zonën rreth syve. Lëre të thahet për 10-15 minuta. Pastro me
sfungjer të lagur & shplaj fytyrën me ujë të ftohtë e të rrjedhshëm. Përdoret një ose dy herë në javë.

Produkte të tjera