Sapone Ai Fanghi Thermal

Cmimi 500 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Sapun i pasur me alga deti, me veti absorbuese, e cila bene te mundur eleminimin e yndyres se tepert nga lekura. ideale per lekurat e yndyrshme dhe delikate.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.
Produkte të tjera