Bioscalin – TricoAGE 45+ Balsam Anti-aging

Cmimi 1496 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Flokët e dobësuar fitojnë butësi dhe shkëlqim me balsamin TricoAGE 45+ Anti-aging

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Flokët e dobësuar fitojnë butësi dhe shkëlqim me balsamin TricoAGE 45+ Anti-aging

Aplikimi i balsamit pas larjes së flokëve është sekreti për ti mbajtur të butë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim, larje pas larje. Ndjekja e një rutine bukurie bëhet e domosdoshme, për më tepër kur shenjat e viteve që kalojnë bëhen më të dukshme. Tek gratë, ndyshimet hormonale që ndodhin në trup pas moshës 45 vjeç, gjatë dhe pas menopauzës, mund ti bëjnë flokët më të dobët, më të holle dhe dukshëm më të thatë.

E formuluar specifikisht nga Laboratoret Giuliani për të rivendosur fortësinë, butësinë dhe shkëlqimin tek flokët e hollë dhe të dobësuar, Balsami Bioscalin ® TricoAGE 45+ është produkti ideal për të ushqyer flokët dhe për ti mbajtur të butë dhe të mbrojtur.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni pas larjes në flokë të lagur duke e shpërndarë në të gjithë gjatesinë, lëreni të veproje 3-5 minuta dhe shplajeni.

Produkte të tjera