Vichy – Dercos Energising Stimulating Shampoo

Cmimi 1640 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Shampo trajtuese me Aminexil kundër rënies së flokëve (Vichy Shampooing Energisant)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Shampo energjizuese e dizenjuar për trajtimin e hollimit dhe rënies së flokëve.

Vichy Shampo redukton shkallën e rënies së flokëve dhe ruan densitetin e flokëve. I lë flokët të ushqyer, të rivitalizuar dhe të forcuar nga rrënja deri tek majat. Formula ushqyese e kësaj shampo është e pasur me molekulën e patentuar Aminexil dhe me vitaminat PP, B5 dhe B6.

Riforcon dhe ushqen flokët nga rrënja deri tek majat
Redukton shkallën e rënies së flokëve
E testuar nën kontroll dermatologjik
Formulë hipoalergjike
Pa paraben
E pasuruar me Ujin Mineral Termal Vichy
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Produkte të tjera