Vichy – shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë

Cmimi 1640 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

(Vichy Antipelliculaire Sec)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vichy – shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë

Vichy Dercos Anti-Dandruff Sensitive Treatment Shampoo eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё.

Eliminon zbokthin dhe lehtëson kruarjet, ndërskohë që ushqen dhe qetëson skalpin e ndjeshëm.

Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve.
Kontrolli kundër zbokthit mbetet deri në 6 javë pas trajtimit.
Flokët janë të shëndetshëm, të zhdërvjellët dhe të butë.
Pa paraben

Produkte të tjera