Purifying Neem Mask 2*6ml

Cmimi 200 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

-Rregullon sekretimin e gjëndrave yndyrore
-Pastron poret, shenjat, rrit elasticitetin e lëkurës

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Mask pastruese që rregullon sekretimin e tepërt të sebumit, pastron poret e mbyllura dhe parandalon rekrijimin e puçrave. I kombinuar me Turmerik (Curcuma longa), kontrollojnë me efikasitet puçrat nga akne. Fuller’s earth freskon dhe lëmon lëkurën, përmirëson teksturën e lëkurës duke e ruajtur fytyrën të pastër e pa
probleme.

Ingredientët: 

  • Neem
  • Fuller’s earth
  • Tumerik (Shafrani indian)

Përdorimi:

Apliko në mbrëmje mbi fytyrë & qafë të pastër duke shmangur zonën rreth syve. Lëre të thahet për 10-15 minuta. Pastro me
sfungjer të lagur & shplaj fytyrën me ujë të ftohtë e të rrjedhshëm. Përdoret një ose dy herë në javë.

Produkte të tjera