Vichy – Dermablend 3D krem pudër korrektuese (SPF 25)

Cmimi 2960 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi
Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vichy Dermablend 3D pudër korrektuese me SPF 25 është një fondontinë e formuluar specifikisht për lëkura të yndyrshme dhe me tendencë aknesh.
Kjo fondontinë është e pasur me acid salicilik dhe eperulinë që lejojnë në reduktimin e imperfeksioneve në fytyrën tuaj. Ngjyra e saj shkrin në epidermë dhe mbulon parregullsitë duke e berë uniforme pamjen tuaj.
Tekstura e lehtë është e lehtësisht e përhapushme dhe penetron shpejt në lëkurë.

Nga aplikimi, kjo fondontine ju ofron një mbulim të lartë dhe të butë, mat dhe rezistencë për 16orë.

Pa paraben, pa parfum.
E testuar ne lekura te ndjeshme.
Hipoalergjike. Jo komedogjenike.

Produkte të tjera