La Roche Posay – Effaclar Gel 400ml

Cmimi 2480 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme. 400ml

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

La Roche Posay – Effaclar Gel

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme.Për femra dhe meshkuj të cilët kanë lëkurë normale mikse, dhe të prirur për akne. Xheli  pastrues La Roche-Posay Effaclar pastron butësisht lëkurën falë bazës së tij të larjes pa sapun me tolerancë të lartë dhe pa ngjyra. Pastron epidermën dhe bashkon Zinkun me Glikacilin për të eliminiminuar sasinë e tepërt të sebumit.Përmban Ujë Termal La Roche Posay. Mund të përdoret gjithashtu si larës trupi.

Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje. Lagni duart, pastaj merrni një sasi te vogël xheli dhe shpëlajeni fytyrën. Aplikojeni në fytyrë, duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni mirë me ujë.

Produkte të tjera