Nourishing Krem Duarsh 100ml

Cmimi 350 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

-Ushqen lëkurën e duarve

-Hidratues i fuqishëm

-Mbron lëkurën dhe parandalon humbjen e balancës ujore

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Nourishing Hand Cream 100ml është një formulim për përdorim të përditshëm, i pasuruar ekstrakte ushqyese të Lavandës dhe Kokum Butter. Ato mbrojnë, ushqejnë dhe i ruajnë duart të buta dhe të lëmuara.

Ingredientët:

  • Kokum Butter
  • Lavanda

Përdorimi:

Apliko sasinë e duhur mbi duar të pastra sa herë të jetë nevoja.

Produkte të tjera