Vichy – Shampo kundër zbokthit (flokë normal – të yndyrshëm)

Cmimi 2000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vichy Anti-Dandruff DS Shampoo for Normal to Oily Hair është një shampo që trajton dhe parandalon krizat e zbokthit në flokët normal apo me yndyrë. E përshtatshme për zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp. Rezultatet vihen re që nga dita e parë e përdorimit – kruarjet dhe zbokthi reduktohet. Zbokthi i dukshëm zhduket pas 2 javëve përdorim.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vichy Anti-Dandruff DS Shampoo for Normal to Oily Hair është një shampo që trajton dhe parandalon krizat e zbokthit në flokët normal apo me yndyrë. E përshtatshme për zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp. Rezultatet vihen re që nga dita e parë e përdorimit – kruarjet dhe zbokthi reduktohet. Zbokthi i dukshëm zhduket pas 2 javëve përdorim.

Përbërësi Aktiv

Selenium DS sulmon zbokthin falë efektit të provuar klinikisht
Shampo për përdorim të shpeshtë. Nuk përmban paraben. I testuar dermatologjikisht.

Produkte të tjera