Sweet orange oil

Cmimi 750 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Një nga më të njohurit e vajrave është portokalli i ëmbël i cili ka një gamë të gjerë të përfitimeve natyrore shëndetësore.
Promovon një ndjenjë lumturie dhe ngrohtësie kur përdoret në Aromatherapy
Ndihmon për të eleminuar toksinat nga trupi. Ndihmon në stimulimin e veprimit limfatik për të nxitur ekuilibrin në proceset e ujit dhe detoksifikimin e trupit.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Sweet orange oil

Një nga më të njohurit e vajrave është portokalli i ëmbël i cili ka një gamë të gjerë të përfitimeve natyrore shëndetësore.
Promovon një ndjenjë lumturie dhe ngrohtësie kur përdoret në Aromatherapy
Ndihmon për të eleminuar toksinat nga trupi. Ndihmon në stimulimin e veprimit limfatik për të nxitur ekuilibrin në proceset e ujit dhe detoksifikimin e trupit.
Përmban veti antimikrobike natyrale.
Ul ankthin dhe rrit humorin.
Anti-depresiv natyral. Vaji i portokallit është përdorur si qetësues i butë për shekuj me radhë. Më pak se pesë minuta ekspozim ndaj vajit të shpërndarë të portokallit mund të ndryshojnë gjendjet shpirtërore dhe të rrisin motivimin, relaksimin dhe qartësinë.

Produkte të tjera