Rosemary oil

Cmimi 1400 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Perdoret per aromaterapi dhe aplikohet ne lekure.
•Stimulon rritjen e flokeve
• Forcon memorien dhe mireqenien e sistemit nervor.
•Lehteson dhembjet dhe inflamacionit e nyjeve

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Rosemary oil
Perdoret per aromaterapi dhe aplikohet ne lekure.
•Stimulon rritjen e flokeve
• Forcon memorien dhe mireqenien e sistemit nervor.
•Lehteson dhembjet dhe inflamacionit e nyjeve

Produkte të tjera