Lavender Oil

Cmimi 2400 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj esencial lavande (Lavandula angustifolia) 100% i paster.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Aromë: lule

Vetitëqetësuese, balancuese, normalizuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 3 pika vaj lavande dhe vaj mente dhe vaj kamomili në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e PërpunimitI distiluar në avull nga majat e luleve.

Paketimi: 30 ml

Produkte të tjera