Lavender oil

Cmimi 1100 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaji i livandos është përdorur dhe çmuar me shekuj për aromën e tij të pagabueshme dhe përfitimet e panumërta. Në kohët e lashta, egjiptianët dhe romakët përdorën livando për larje, relaksim, dhe si një parfum. Cilësitë e tij qetësuese dhe relaksuese, kur merren brenda, vazhdojnë të jenë atributet më të dukshme të Lavenderit.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Lavender oil

Vaji i livandos është përdorur dhe çmuar me shekuj për aromën e tij të pagabueshme dhe përfitimet e panumërta. Në kohët e lashta, egjiptianët dhe romakët përdorën livando për larje, relaksim, dhe si një parfum. Cilësitë e tij qetësuese dhe relaksuese, kur merren brenda, vazhdojnë të jenë atributet më të dukshme të Lavenderit. Mund te aplokoni disa pika vaj Lavender në jastëkët, shtratin ose fundet e këmbëve për t’u çlodhur dhe përgatitur për një gjumë të qetë gjatë natës. Vaji promovon relaksimin dhe ka efekt ne trajtimin e ankthin, infeksionet mykotike, alergjitë, depresionin, pagjumësinë, ekzemën, të përzierat dhe ngërçet menstruale.

Produkte të tjera