Lemon Oil

Cmimi 1100 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj esencial limoni (Citrus Limon) 100% i paster.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Aromë: e frekët, lëkure limoni

Vetitë: frekuese, gjallëruese, rivitalizuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj lime dhe vaj qitro, 2 pika vaj limoni dhe 6 pika vaj mandarine në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I presuar në të ftohtë nga lëkura e freskët e limonit.

Paketimi: 30 ml

Produkte të tjera