Super Evening Primrose Oil 1300 mg Softgels

Cmimi 1970 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi
Evening Primrose Oil 1300 mg e cila ofron suport per shendetin e femrave, lekuren dhe sistemin imunitar.

 

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.
Evening Primrose Oil 1300 mg e cila ofron suport per shendetin e femrave, lekuren dhe sistemin imunitar.

NOW® Evening Primrose Oil përmban GLA, një acid yndyror i omega 6, të cilin trupi mund ta sintetizojë vetë atë nga dieta jonë, megjithatë GLA është më efektive nëse konsumohet në formën fillestare. GLA merr pjesë në përgjigjen e shëndetshme imunitare në trup, në këtë mënyrë ndihmon në mirëmbajtjen e funksioneve barrierë të lëkurës dhe në një sistem vaskular të shëndetshëm.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1-2 herë në ditë me ushqim.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia %  vlerës ditore
Kalori 10
Totali I yndyrnave 1.3 g 2%*
Yndyrna të ngopura 1 g 2 %
Yndyrna të pangopura < 0.5 g 2 %
Vaj nga fara e Oenothera Biennis i presuar në të ftohtë 1300 mg *
Acid Gama Linolenik (GLA) 120 mg *

Përbërës të tjerë: Kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)

Produkte të tjera