Propolaid Flu

Cmimi 880 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Bustina te tretshme ne uje te nxehte ose te ftohte per femije dhe te rritur, me baze N-Acetilcisteine, Propolis, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Bustina të tretshme në ujë të nxehtë ose të ftohtë për fëmijë dhe të rritur, me bazë N-Acetilcisteinë, Propolis, ekstrakte  bimore (Grindelia dhe Drosera), Mjaltë dhe vajra esencialë Mente dhe Eukalipti; që stimulojnë eleminimin e sekrecioneve bronkiale, zbutin fytin, qetësojnë kollën dhe lehtësojnë simptomat e gripit dhe ftohtjes. Shije mente.

Përdorimi: 1 bustinë e tretur në 100 ml ujë në temperaturë ambjenti ose të ngrohtë për të cliruar efektin balsamik. Mos e përdorni pa e holluar.

Paketimi10 bustina x 0.5 g

N-Acetilcisteinë 600 mg Drosera e.s. 4/1 100 mg
Propolis e.s. tit 12% 150 mg Mjaltë 50 mg
Grindelia e.s. 4/1 130 mg Eukalipt o.e. 8,5 mg
Mentha arvensis L. 1,8 mg Mentha x piperita L. 0,6 mg
Mentha spicata L. 0,1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë.

Produkt Vegjetarian

Produkte të tjera