Psylliox Activ Fibra

Cmimi 1400 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes 100% bimor, me baze Psilliumi dhe Kumbulle, i pasur me fibra qe favorizojne funksionin intestinal.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes 100% bimor, me bazë Psilliumi dhe Kumbulle, i pasur me fibra që favorizojnë funksionin intestinal. Psylliox Activ Fibra është zgjidhja ideale për një funksion intestinal të ekuilibruar dhe për mirëqënien e të gjithë organizmit.Psilliumi, përvec veprimit si probiotik, normalizon volumin dhe konsistencën e feceve, gjithashtu realizon një veprim qetësues dhe emolient tek i gjithë trakti gastrointestinal. Psylliox Activ Fibra ka shije kumbulle.

Përdorimi: 1-3 bustina në ditë mes vakteve, jo në darkë.

Paketimi: 20 bustina x 6 g

Lëvore fara Psilliumi 4,1 g Rrënjë Panxhari  kuq 0,1 g
Kumbull (lëng dhe pulp i thatë) 0,2 g

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, sheqer të shtuar.

Produkt Vegan

Produkte të tjera