Astaxanthin 4 mg Softgel

Cmimi 3600 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Astaksantina eshte nje karotenoid i cili fale struktures se tij te vecante ka nje rol shume te rendesishem ne mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe ne pergjigjen imunitare te shendetshme.

 

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Astaksantina eshte nje karotenoid i cili fale struktures se tij te vecante ka nje rol shume te rendesishem ne mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe ne pergjigjen imunitare te shendetshme.

Astaksantina është një karotenoid i cili falë strukturës së tij të vecantë ka një rol shumë të rëndësishëm në mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe në përgjigjen imunitare të shëndetshme. Astaksantina është një përbërës i derivuar nga mikroalgat Haematococcus pluvialis dhe përmban lutein, kantaksantin dhe betakaroten.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar nga një vakt me shumë kalori.

Paketimi: 90 kapsula xhelatinoze

 

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia %  vlerës ditore
Astaksantin natyrale (nga ektrakti Haematococcus pluvialis) 4 mg *

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ektra i virgjër, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ujë, glicerinë) dhe vitaminë E (si d-alfa tokoferol natyral). Përmban vaj sojë (JO-GMO).

Produkte të tjera