NO DOL Collagene

Cmimi 2950 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes me baze Kolagjen Tipi II, ekstrakt Curcuma, Acid hialuronik, Kondroitine dhe vitamine C, qe favorizon mireqenien e artikulacioneve dhe funksionimin e sakte te kartilagjeve dhe indit lidhor.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë, mundësisht gjatë vaktit.

Paketimi: 60 tableta x 1350 mg

Kolagjen i hidrolizuar (tipo II) 770 mg Curcuma e.s. 4/1 300 mg Sulfat Kondroitine 168 mg
Vitaminë C 24 mg Acido Hialuronik 20 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, sheqer

Produkte të tjera