Noglic

Cmimi 900 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes i cili kontrubuon ne ruajtjen e niveleve normale te glukozes ne gjak.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes i cili kontrubuon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. Është një produkt me bazë Momordica, Gymnema, kanellë, Krom dhe Acid alfa lipoik.

Përdorimi1 tabletë e shoqëruar me shumë ujë, 15 minuta para dy vakteve kryesore.

Paketimi: 30 tableta x 750 mg

Momordica charantia e.s. tit. 3% 300 mg Gymnema e.s. tit. 25% 300 mg
Kanellë e.s. 4/1 250 mg Krom 200 mcg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, gluten, laktozë, sheqer.

Produkt Vegan

Produkte të tjera