Le Dieci Erbe

Cmimi 570 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes 100% me origjine natyrale, i perbere nga nje miks bimesh te bera pluhur dhe te presuara ne tablete.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë. Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Liquirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Përdorimi: 1-3 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 40 tableta x 400 mg

Lëvore Kascara Sagrada 256.3 mg Rrënjë Likuirizia 48 mg
Lëng Aloe Ferox 192 mg Rrënjë Gentiana 48 mg
Finok 160.32 mg Rrënjë lule qumështi 32 mg
Gjethe Sene 128 mg Lëvore Rhamnus Alpin 32 mg
Lule Marubi 32 mg Rrënjë/ ribosome Rabarbari 32 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

Produkte të tjera