NO DOL Cerotti

Cmimi 1400 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Ngjitese praktike per zona te ndryshme te trupit te prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Ngjitëse praktike për zona të ndryshme të trupit të prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura (dhimbje reumatike, trauma sportive, dhimbje mesi dhe qafe). Ngjitëset përmbajnë arnika, kamfor, artiglio del diavolo, shelg, squfur dhe livando: përbërës me veprim hidratues, zbutës dhe antioksidues që e bëjnë heqjen e ngjitëses më pak të bezdisshme dhe shmangin acarimet e lëkurës. Veprim për 24 orë.

PërdorimiAplikoni ngjitësen në zonën e prekur dhe lëreni të veprojë për 24 orë, pastaj të zëvendësojeni me një tjetër. Ngjitëset mund të priten me gërshërë nëse nevojitet një madhësi më e vogël.

Paketimi5 ngjitëse

Arnica Artiglio Del Diavolo Shelg Livando Squfur Kamfor
Produkte të tjera