Propolaid RinoAct

Cmimi 850 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Spraj Nazal ne solucion hidrosalin me Propolis, Aloe, Eukaliptit dhe Pishe.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Spraj Nazal në solucion hidrosalin me Propolis, Aloe, Eukaliptit dhe Pishë, që siguron 4 veprime specifike: Pastrim të hundëve, disinfektues, qetësues dhe balsamik. Propolisi mbron dhe disinfekton hundën dhe rrugët e frymëmarrjes. Aloe Vera ka veti qetësuese, vaji esencial i Eukaliptit dhe Pishës kanë veti balsamike dhe zbutëse tek mukozat.

Përdorimi: 3 ose 4 aplikime në ditë. Mos i shfryni hundët gjatë 10 minutave të para pas aplikimit.

PaketimiFlakon 20 ml

Propolis ekstrakt hidroglicerik 0,0065 g Eukalipt 0,001 g
Ekstrakt i përqëndruar Aloe Vera 0,0025 g Pishë Siberike 0,0005 g

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

Produkte të tjera