Multicomplex Sport

Cmimi 1190 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes per sportiste, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasoje e djersitjes nga aktiviteti sportiv.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes për sportistë, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasojë e djersitjes nga aktiviteti sportiv. Përvec kripërave minerale të Sodiumit, Potasiumit, Magnezit dhe Klorurit përmban dhe Taurinë, vitaminë C dhe Coenzimë Q10.

Përdorimi: 1 bustinë e holluar në 500 ml ujë.

Paketimi: 10 bustina x 20 g

Natrium 300 mg Magnez 57 mg
Potasium 130 mg Klorur 200 mg
Vitamin C 60 mg Taurina 10 mg
Coenzima Q10 5 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

Produkte të tjera