Relaxerbe naturcaps

Cmimi 890 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teanine i cili nxit relaksimin fizik dhe mental.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, magnez, L-teaninë (aminoacid i cili gjendet tek gjethet e cajit jeshil). Antistres bimor për mirëqenien psiko-fizike. Nxit relaksimin fizik dhe mental, lehtëson ankthin, rregullon ritmin kardiak, shqetësimet e gjumit, stresin akut.
Magnezi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor. Melisa favorizon relaksimin, përmirëson gjendjen emocionale dhe humorin. Luppolo dhe Lavanda ndihmojnë në qetësimin psikologjik në situata të ndryshme stresuese.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë, një në mëngjes dhe një para orarit të pasdites.

Paketimi30 x 500 mg

Gjethe nga Melissa e.s. tit. min. 7% 100 mg Lëvore nga Magnolia e.s. tit. min. 2% 100 mg
L-Teaninë 100 mg Magnez 100 mg
Luppolo boce e.s. tit. 0,1% 60 mg Lavandë e.s. 4/1  40 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

Produkte të tjera