Shea Nut Oil

Cmimi 1100 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj nga arra Shea 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vaji Shea është i pasur me acide yndyrore esenciale oleike dhe stearike, të cilat hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën dhe flokët. Ky vaj përthithet shpejt nga lëkura dhe flokët.

Përdorimi: Për lëkurën: Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës. Për FlokëtMe një sasi të vogël masazhoni flokët e njomur dhe pastaj shpërlajeni vajin, ose hidhni disa pika nga vaji tek produktet personale që përdorni për flokët.

Përbërësit: Vaj Arre Shea (Butyrospermum Parkii)

Paketimi: 118 ml

Produkte të tjera