Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Cmimi 1700 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

E gjithë mirësia e lëngut origjinal Sambucol Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink për mbështetje imune gjatë gjithë vitit për të gjithë familjen. • E përshtatshme për moshën mbi 3 vjec
• Shurup me shije të këndëshme
• E lehtë për tu përcjellë
• Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide
• Nivel I lartë antioksidantësh
• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues
• Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
• I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë . Nuk rekomandohet për fëmijët nën 3 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos e merrni me stomak bosh. Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose nën mbikëqyrje mjekësore, ju lutemi kërkoni këshillën e mjekut para konsumimit.
Të ruhet në temperturë nën 25 ° C në një vend të thatë.
Përdorimi
Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji)
Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë çaji)
Përbërësit:
Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Natural Flavour: Raspberry (Rubus idaeus), Acidity Regulator: Citric Acid, Zinc Gluconate, Preservative: Potassium Sorbate.

Produkte të tjera