Sambucol – Immuno Forte Liquid

Cmimi 1700 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Ndihmoni në forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte me ekstrakt shtogu (Black Elderberry) plus Vitaminë C dhe Zink.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Ndihmoni në forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte me ekstrakt shtogu (Black Elderberry) plus Vitaminë C dhe Zink.

E përshtatshme mbi 3 vjeç
Shurup me shije të këndshme
E lehtë për tu përtypur
Shtog natyral i pasur me flavonoide
Nivel i lartë antioksidantësh
Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues
Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
I përshtatshëm për vegjetarianë ose veganë
Doza e rekomanduar ditore
Të rriturit : 10ml (2 lugë çaji)
Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë gjelle)
Doza e dimrit

Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) katër herë në ditë.
Fëmijët (3-12 vjeç): 10ml (2 lugë çaji) dy herë në ditë.
Kujdes: Mos e përdorni në fëmijët nën 3 vjeç. Mos e konsumoni me stomak bosh. Nëse jeni shtatzanë ose ushqeni me gji konsultohuni me mjekun tuaj. Ruajeni në temperaturë nën 25°C.

Produkte të tjera