Sambucol For Kids

Cmimi 1500 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Forconi sistemin imunitar të fëmijëve tuaj me Sambucol Kids Black Elderberry plus Vitaminë C
• I përshtatshëm për moshën 1-12 vjec
• I lehtë për tu gëlltitur
• Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide
• Nivele të larta antioksiduese
• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificiale
• Nuk përmban gluten ,maja ose derivate të qumështit
• I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.
Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar. Nëse fëmija juaj është nën mbikëqyrjen mjekësore, këshillohuni me mjekun para se ta përdorni. Mund të merret në cdo orar ditës. Të mos merret me stomak bosh.
Ruani në një vend të thatë nën 25 ° C
Përdorimi:
Doza e rekomanduar ditore:
Fëmijët 1-6 vjeç: 5ml (1 lugë çaji)
Fëmijët 7-12 vjeç: 10ml në ditë (2 lugë çaji)
Përbërësit: Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Acidity Regulator: Citric Acid, Preservative: Potassium Sorbate.

Produkte të tjera