Sage oil

Cmimi 750 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaji esencial i sherebelës lëshon një aromë të fortë, pikante dhe gjalleruese kur përhapet. Kur përdoret në aromaterapi, vaji i sherebelës mund të ndihmojë në lehtësimin e stresit duke shkaktuar një ndjenjë të mirëqenies. Sherebela është vlerësuar prej kohësh në mjekësinë tradicionale.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Sage oil

Vaji esencial i sherebelës lëshon një aromë të fortë, pikante dhe gjalleruese kur përhapet. Kur përdoret në aromaterapi, vaji i sherebelës mund të ndihmojë në lehtësimin e stresit duke shkaktuar një ndjenjë të mirëqenies. Sherebela është vlerësuar prej kohësh në mjekësinë tradicionale. Shtë përdorur për të trajtuar një gamë të gjerë sëmundjesh, duke përfshirë kollën, astmën, bronkitin, anginën, inflamacionin, depresionin, çrregullimet e tretjes dhe qarkullimit, si dhe sëmundje të tjera në komunitetet anembanë globit.

Produkte të tjera