Rigenforte Olio Shampoo Energizzante

Cmimi

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Olio Shampoo Energizzante eshte e perbere nga ekstrakte natyrale dhe 3 lloje vajrash. E pershtatshme per larje te perditshme te flokeve dhe per skalp sensitiv.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Olio Shampoo Energizzante është e përbëre nga ekstrakte natyrale dhe 3 lloje vajrash. E përshtatshme për larje të përditshme të flokëve dhe për skalp sensitiv.

Shampo në formë vaji me pH fiziologjik (5.5), e formuluar me përbërës delikat dhe tensioaktiv bimorë ka veprim mbrojtës shumë të lartë dhe nuk shkakton irritime të lëkurës. Formula vajore pastron flokun deri në thellësi, bazuar tek parimi, vaji pastron vajin dhe në të njëjtën kohë ushqen skalpin dhe flokën falë prezencës së vajrave bimore. Mungesa e agjentëve shkumogjen agresiv ruan barrierën hidrolipide të skalpit dhe flokëve. Produkti ideal për flokë të dobët, për flokë që kanë tendencë të bien dhe për lëkurë skalpi delikate.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 250 ml

Biotinax Mentol Kafeinë Diamino Pirimidina Vaj Argani Vaj Jojoba Vaj Nga Farat E Lirit

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Produkte të tjera