Quercetin with Bromelain Veg Capsules

Cmimi 4450 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Formule e cila ofron suport per sistemin imunitar gjate ndryshimeve sezonale.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Kuercetina lufton radikalet e lira dhe nxit një funksion të shëndetshëm të sistemit imunitar. Sipas studimeve Kuercetina gjithashtu mund të ndihmojë në funksionin respirator. Bromelaina balancon përgjigjen e sistemit imunitar ndaj sfidave të agjentëve mjedisor.

Përdorimi: 2 kapsula 20 minuta para vaktit, 2 herë në ditë.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kuercetin

800 mg

*

Bromelain (2400 GDU/g)

165 mg

*

Përbërës të tjerë: Miell orizi, hipromelozë, mikrokristalinë celuloze, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

Produkte të tjera