Peppermint Oil

Cmimi 1200 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj esencial mente (Mentha piperita) 100% i paster.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Aromëe frekët, mente e fortë

Vetitë: Rivitalizuese, gjallëruese, ftohëse

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj mente dhe vaj rozmarinë së bashku me 2 pika vaj kanelle në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e bimës

Paketimi: 30 ml

Produkte të tjera