Patchouli oil

Cmimi 750 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaji i patchouli ka një aromë karakteristike që mund të përshkruhet si i drunjtë, i ëmbël dhe djegës. Për shkak të kësaj, shpesh përdoret si një shtesë e aromës në produkte si parfume, kozmetikë dhe temjan.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Patchouli oil

Vaji i patchouli ka një aromë karakteristike që mund të përshkruhet si i drunjtë, i ëmbël dhe djegës. Për shkak të kësaj, shpesh përdoret si një shtesë e aromës në produkte si parfume, kozmetikë dhe temjan.
Vaji Patchouli ka një larmi përdorimesh shtesë në të gjithë botën. Disa nga këto përfshijnë:
trajtimi i kushteve të lëkurës të tilla si dermatiti, puçrrat ose lëkura e thatë dhe e plasaritur
lehtësimin e simptomave të gjendjeve si ftohjet, dhimbjet e kokës dhe shqetësimet e stomakut
lehtësimin e depresionit
sigurimi i ndjenjave të relaksimit dhe ndihma për të lehtësuar stresin ose ankthin
Ndihmon per flokët e yndyrshem ose zbokth.

Produkte të tjera