Omega-3, Molecularly Distilled Softgels

Cmimi 600 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

1000mg vaj peshku ne kapsula te distiluara ne nivel molekular.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

180 EPA /120 DHA për cdo kapsulë
Mirëmban zemrën
Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

Acide yndyrore Omega 3

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Koncentrat natyral vaj peshku

2 g

*

Yndyrna te ngopura

0.5 g

3 %

Acid Eikosapentaenoik(EPA)

360 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1 g

*

Acid Dokosaheksaenoik
(DHA)

240 mg

*

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

0.5 g

*

Përbërës të tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) Përmban peshk (acuge) dhe d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.

Produkte të tjera