Go Up

Cmimi 1320 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes qe redukton lodhjen, rrit energjine, vitalitetin dhe performancen.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes që redukton lodhjen, rrit energjinë, vitalitetin dhe performancën, me bazë Magnez, Zink, Argininë, Carnitinë i cili stimulon metabolizmin e qelizave për prodhimin e energjisë tek trupi jonë duke mposhtur lodhjen fizike dhe psikologjike. Go Up i jep fuqi funksioneve cerebrale, stimulon përqëndrimin, funksionet konjitive dhe jep më shumë energji për aktivitetet tona të përditshme ose sportive.

Përdorimi: 1-2 bustina në ditë, sic janë ose të holluara me ujë.

Paketimi16 bustina x 20 ml

L-Argininë 2000 mg L-Carnitinë 500 mg
Magnez 187,5 mg Zink 10 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG.

Produkt Vegan

Produkte të tjera