Rigenforte retard naturcaps

Cmimi 1050 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes me BIOTINAX (formule e patentuar, e perbere nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale per floke te shendetshem.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes me BIOTINAX (formulë e patentuar, e përbërë nga Biotina, Metionina dhe Cistina), vitamina dhe minerale. Biotina dhe Seleni ndihmojnë në mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm. Zinku ushqen flokët dhe thonjtë. Bakri favorizon pigmentimin e flokëve. Vitamina E kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zgjidhja ideale për flokët e dëmtuar dhe pa jetë.

Kapsula Retard Bifazike: Kapsulë speciale, që përmban brënda 4 mikrotableta, me teknologji të patentuar nga Esi, shpërbërja e të cilave bëhet e diferencuar dhe e ngadaltë, për t’i garantuar organizmit marrjen e plotë të ushqyesve, në mënyrë graduale.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 708 mg

L-Metioninë 250,0 mg L-Cistinë 50,0 mg
Ac. pantotenik (Vit. B5) 9,0 mg Vitaminë E 7,8 mg
Zink 7,5 mg Vitaminë B6 2,1 mg
Bakër 1,0 mg Acid folik 300,0 mcg
Selen 55,0 mcg D-Biotina 50,0 mcg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

Produkte të tjera