Omega-3 Fish Oil Liquid

Cmimi 2900 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj peshku i prodhuar ne Norvegji dhe i distiluar ne nivel molekular. Me shije limoni.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Ky vaj peshku natyral është i prodhuar në Norvergji me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

Përdorimi: 1 lugë caji gjatë një vakti.

Paketimi: 200 ml

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia %  vlerës ditore
Kalori 40
Totali Yndyrnave 4.5g 6%
Yndyrna të saturuara 1g 5%
Kolesterol 25mg 8%
Natrium 0mg 0%
Totali Karbohidrateve 0g 0%
Proteina 0g

Përbërës të tjerë: Vaj peshku Omega 3 i rafinuar, shije natyrale limoni, përzierje antioksidantësh( tokoferole natyrale nga soja, ekstrakt rozmarine, palmitat askorbili)

Produkte të tjera