Menopause Support Veg Capsules

Cmimi 2800 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Formule bimore e cila ndihmon ne ruajtjen e homoestazes tek femrat ne menopauze.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përzieje bimore qetësuese
Ekstrakte të standartizuara
NOW® Menopause Support është një përzierje bimore me ekstrakte të standartizuara për mirëqenien dhe balancën tek femrat në menopauzë.

Përdorimi: Deri në 3 kapsula në ditë sipas nevojës.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Rrënjë Rizome organike (Angelica sinensis)

200 mg

*

Gjethe Mjedër e kuqe (Rubus idaeus)

100 mg

*

Ekstrakt nga frutat Vitex agnus (min. 0.5% Agnuside)

100 mg

*

Lule nga Tërfili i kuq (Trifolium pratense)

100 mg

*

Rrënjë Glycyrrhiza glabra)

50 mg

*

Ekstrakt nga rrënjë (Actaea racemosa)

80 mg

*

Pluhur nga Isoflavone soje

60 mg

*

Rrënjë Rizome (Dioscorea villosa)

50 mg

*

Rrënjë xhinxheri

50 mg

*

5-HTP (nga ekstrakti i farave Griffonia simplicifolia)

30 mg

*

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë.

Produkte të tjera