Love At First Scent Oil Kit

Cmimi 4000 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Seti perbehet nga vaj esencial Bergamot, Cinnamon Cassia, Rose Absolute dhe vaji Naturally Loveable.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

Paketimi: 4 x 10 ml

Produkte të tjera