Lavender Almond Massage Oil

Cmimi 2670 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj me vitamina A, D, E per trup te tensionuar qe ka nevoje per masazh relaksues dhe aromaterapi njekohesisht.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vaji i bajames me vajin e lavandës qetësojnë dhe relaksojnë trupin dhe mendjen tuaj. Kombinimi i këtyre vajrave me vitaminat A, D, E ushqejnë, hidratojnë dhe rigjerojnë lëkurën.

PërdorimiAplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

Paketimi: 473 ml

Përbërësit: Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër (Olea Europaea), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Lavande (Lavandula Angustifolia), Lanolinë, Tokoferol (Vitaminë E Nga Soja), Palmitat Retinili (Vitaminë A) Kolekalciferolë (Vitamin D3). *E Certifikuar Organike.

Produkte të tjera