Vichy – Shampo normalizuese dhe rregulluese e yndyrës

Cmimi 1640 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vichy shampo për flokë të yndyrshëm është dizenjuar për të luftuar mbiprodhimin e yndyrës dhe diskomfortin e skalpit. Kompleksi ekskluziv kundër yndyrës ka një teksturë xheli, me aromë të lehtë mente, që pastron në mënyrë perfekte. Skalpi është i pastër dhe nivelet e yndyrës janë të kontrolluara gjatë ditës. Flokët janë më të lehtë dhe stilohen me lehtësi.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vichy shampo për flokë të yndyrshëm është dizenjuar për të luftuar mbiprodhimin e yndyrës dhe diskomfortin e skalpit. Kompleksi ekskluziv kundër yndyrës ka një teksturë xheli, me aromë të lehtë mente, që pastron në mënyrë perfekte. Skalpi është i pastër dhe nivelet e yndyrës janë të kontrolluara gjatë ditës. Flokët janë më të lehtë dhe stilohen me lehtësi.

E testuar nën kontroll dermatologjik
Formulë hipoalergjike
Pa paraben
Pa ngjyrues
E formuuluar me Ujë Mineral Termal Vichy

Produkte të tjera