Jojoba Oil 118 ml

Cmimi 2300 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.

Përdorimi: Për flokëtAplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurënAplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 118 ml

Produkte të tjera