Glutathione 250 mg Veg Capsules

Cmimi 3850 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Glutation 250 mg i cili ofron suport detoksifikues dhe mbrojtje nga radikalet e lira.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Formë aktive e reduktuar me përthithje optimale (GSSG)
Suport detoksifikues
Mbrojtje nga radikalet e lira
Glutationi është një molekulë e vogël peptide e përbërë nga 3 aminoacide: Cisteinë, Acid Glutamik dhe Glicinë. Glutationi prodhohet në mëlci dhe përfshihet në shumë funksione biologjike si metabolizimi i toksinave, funksioni i sistemit imunitar, mbrojtja ndaj dëmeve oksidative të qelizave dhe riciklimi i vitamës E dhe C.
Ky produkt përmban Glutation në formë aktive të reduktuar për përthithje optimale.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Setria™ Glutation (Formë e reduktuar)

250 mg

*

Përbërës të tjerë: Miell orizi, polisaharide bimore (kapsulë) stearat magnezi (me origjinë bimore) dhe silic.

Produkte të tjera