Fermental Max mini drink

Cmimi 1800 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

Suplement ushqyes me baze fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera, te cilat favorizojne mireqenien e zorreve dhe normalitetin intestinal.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Suplement ushqyes me bazë fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera, të cilat favorizojnë mirëqënien e zorrëve dhe normalitetin intestinal. Bacillus Coagulans dhe FOS janë të dobishëm për ruajtjen e ekuilibrit të florës bakteriale intestinale. Vitamina B6 dhe B12 nxisin funksionin e sistemit imunitar. Produkti është i paketuar në flakoncin të vegjël me shije kosi (jogurt), i formuluar për të stimuluar aktivitetin intestinal dhe forcuar mbrojtjen e sistemit gastrointestinal dhe imunitar.

Përdorimi: 1 flakon në ditë larg vakteve.

Paketimi: 12 flakon x 10 ml

Bacillus coagulans miliard spore FOS (Fruktooligosakaride) 150 mg
Aloe Vera 20 mg Vitaminë B6 0,70 mg
Vitaminë B2 (Riboflavinë) 0,70 mg Vitaminë B1 (Tiamina) 0,55 mg
Vitaminë B12 1,25 mcg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

Produkte të tjera