Eucalyptus oil

Cmimi 750 L

Kliko në butonin e shportës nëse dëshiron të vendosësh këtë produkt në listen e porosive.
Përshkrimi

A po kërkoni një vaj esencial që do t’ju ndihmojë të rrisni sistemin tuaj imunitar, t’ju mbrojë nga një sërë infeksionesh dhe të lehtësojë kushtet e frymëmarrjes? Vaji esencial eukaliptit eshtë një nga vajrat thelbësorë më të mirë për dhimbje të fytit, kollë, alergji sezonale dhe dhimbje koke.

Per te berë nje porosi direkte kliko në butonin e Telefonatës ose WhatsApp.

Eucalyptus oil

A po kërkoni një vaj esencial që do t’ju ndihmojë të rrisni sistemin tuaj imunitar, t’ju mbrojë nga një sërë infeksionesh dhe të lehtësojë kushtet e frymëmarrjes? Vaji esencial eukaliptit eshtë një nga vajrat thelbësorë më të mirë për dhimbje të fytit, kollë, alergji sezonale dhe dhimbje koke. Përfitimet e vajit të eukalipt janë për shkak të aftësisë së tij për të stimuluar imunitetin, për të siguruar mbrojtje antioksiduese dhe për të përmirësuar qarkullimin e frymëmarrjes. Gjithashtu nese dëshironi të dezinfektoni natyrshëm shtëpinë tuaj, ose ndoshta po përpiqeni të zmbrapsni minjtë e shtëpisë që po arrijnë të futen brenda, provoni të përdorni vaj eukalipt.

Produkte të tjera